0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Įrankiai Phiolent

Įrankiai Phiolent

Domina akumuliatoriniai suktuvai, kampiniai šlifuokliai, siaurapjūkliai, elektriniai obliai ar medžio frezos? Esate tinkamoje vietoje! Mūsų prekės - įvairūs elektriniai, akumuliatoriniai statybiniai ir staliaus įrankiai iš Phiolent gamintojo.

Siaurapjūkliai

siaurapjuklis

Rankinis elektrinis siaurapjūklis „Phiolent“ pasižymi šiuolaikišku ergonomišku dizainu, turi tvirtą iš aliuminio lydinio pagamintą korpusą. Elektrinis pjūklas naudojamas, kai reikalingas tikslus, švarus ir lengvas medienos pjovimas. Siaurapjūkliai „Phiolent“ šį darbą atlieka itin gerai. Akumuliatorinis siaurapjūklis, kitaip vadinamas elektrinis pjūklelis, taip pat puikiai tinka pjaustyti plieną ir aliuminį. Dažnai naudojamas profesionalus siaurapjūklis fanerai, laminatui ar plytelėms pjaustyti, skiriasi tik pjūklelio tipas. Maksimalus pjaustomos medienos storis gali būti iki 110-115 mm, plieno – 10 mm, aliuminio – 20 mm. Prietaiso svoris be maitinimo laido, įrankių ir priedų yra vos 2,25 kg.

Dažnam kyla klausimas, kas yra siaurapjūklis? Norite sužinoti visas šių įrankių paslaptis, ar išsiaiškinti, kuris siaurapjūklis geriausias - skaitykite straipsnį apie siaurapjūklių tipus ir paskirtis.

„Phiolent“ elektriniai siaurapjūkliai sukurti taip, kad dirbti su jais lengva ir viena ranka, o darbas nereikalauja didesnių pastangų, yra tikslus ir kokybiškas. Internetu pasirinkę siaurapjūklį iš mūsų katalogo, užsisakykite jį ir pristatysime pasirinktą prekę į bet kurią Lietuvos vietą per tris dienas nuo užsakymo. Prekės pardavimas ir kiti su užsakymu bei pristatymu susiję procesai pas mus garantuoja visišką Jūsų asmens duomenų konfidencialumą.Juostinis siaurapjūklis parduodamas su visu komplektu, kurį sudaro: rankinis elektrinis siaurapjūklis, dėžutė, naudojimosi instrukcija. Norintiems rasti daugiau informacijos, naudinga žinoti pavadinimą - fretsaw (angl.) (siaurapjūklis angliškai).

Ne visi naujausi įrankiai ar galimybės įsigyti juos pigiau gali būti iš karto matomi kataloge, tad jeigu Jus domina elektrinis siaurapjūklis, kurio nematote mūsų svetainėje, ar norėti pasidomėti, galbūt artimiausiu metu Jūsų pasirinktam el. siaurapjūkliui bus taikoma akcija, paklausimo formoje pasiteiraukite apie jį, ir mes pasiūlysime Jums tinkamiausią sprendimą optimaliausia kaina su pristatymu ne tik didžiausiuose miestuose, tokiuose kaip Kaunas, Klaipėda, Vilnius, Panevėžys ar Šiauliai, bet ir visoje Lietuvoje.

fretsaw

Rodoma 1 - 5 iš 5

Rodoma 1 - 5 iš 5