0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Įrankiai Phiolent

Įrankiai Phiolent

Domina akumuliatoriniai suktuvai, kampiniai šlifuokliai, siaurapjūkliai, elektriniai obliai ar medžio frezos? Esate tinkamoje vietoje! Mūsų prekės - įvairūs elektriniai, akumuliatoriniai statybiniai ir staliaus įrankiai iš Phiolent gamintojo.

Rankiniai elektriniai obliai

elektriniai obliai

Geras elektrinis rankinis oblius - greito, saugaus ir estetiškai gražaus darbų rezultato garantas. Rusijoje pirmaujančio elektrinių įrankių gamintojo „Phiolent“ obliai (elektriniai) užtikrins Jums tokius darbų rezultatus. Elektriniai rankiniai obliai „Phiolent“ be maitinimo laido ir priedo sveria 4 kg - juos paprasta laikyti ir valdyti, kartu išgaunant maksimalų obliavimo rezultatą. Dažnai obliai naudojami ir kaip gipskartonio (gipso kartono) obliai, tačiau tam geriausiai tinkantis prietaisas - rankinis.

Neretai žmonės klausia - kas yra oblius?  Norite sužinoti, kad oblius tai medžio obliavimo įrankis, ar kokiais atvejais elektrinis oblius yra tiesiog būtinas? Visus atsakymus rasite mūsų straipsnyje. Taip pat galite paskaityti ir daugiau apie elektrinių įrankių naudą ir svarbą namuose bei statybose. jei domitės, jums būtina žinoti ir pavadinimą "plane" (angl.) (oblius angliškai).

Elektriniams įrankiams gaminti „Phiolent“ naudoja tik kokybiškas žaliavas ir jų komponentus, taigi patys įrankiai yra patikimi, tvirti ir ilgaamžiai. Dažnai elektrinių oblių kainos gali išgąsdinti, tačiau čia vyksta oblių akcija - galite rasti prekę su nuolaida. Tiek profesionaliams, tiek mėgėjui meistrui elektrinis rankinis šio gamintojo medžio oblius taps geriausiu pagalbininku norint lengvai ir greitai atlikti statybos ir remonto darbus. Oblių pas mus įsigysite su visa komplektacija, kurią sudaro: rankinis elektrinis oblius, raktas, dėžutė, naudojimosi instrukcija. Didžiausias obliavimo plotis vienu perėjimu su šiuo įrankiu yra 82 mm, didžiausias obliavimo gylis vienu perėjimu – 3 mm (tai lemia elektrinio obliaus peiliai, peiliukai) , didžiausias užlanko pasirinkimo gylis - 13 mm. Taigi šis konkurencingas oblius kaina gali būti pigesnis už konkurentus, o savybėmis - pranašesnis. Dažniausiai šis prietaisas naudojamas kaip oblius paviršiui lyginti, oblius kraštams nusklembti.

Elektriniams įrankiams suteikiame nuo dvejų metų garantiją, siūlome garantinį ir pogarantinį aptarnavimą, užtikriname asmens duomenų apsaugą perkant internetu ir prekių grąžinimą pagal LR įstatymus. Užsisakykite elektrinį oblių „Phiolent“ internetu pasirinkę iš mūsų katalogo, ir pristatysime jį į bet kurią Lietuvos vietą per tris dienas nuo užsakymo. Pristatome ne tik Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar Panevėžyje, bet ir kituose Lietuvos miestuose. Neradę norimo elektrinio obliaus kataloge arba norėdami pasidomėti, ar šiai prekei artimiausiu metu bus taikoma akcija, paklausimo formoje pasiteiraukite apie ją, ir mes pasiūlysime Jums tinkamiausią sprendimą. Atsiskaityti už prekes pas mus galite mokėdami tiek pavedimu, tiek grynaisiais pinigais.


Rodoma 1 - 1 iš 1

Rodoma 1 - 1 iš 1