0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Įrankiai Phiolent

Įrankiai Phiolent

Domina akumuliatoriniai suktuvai, kampiniai šlifuokliai, siaurapjūkliai, elektriniai obliai ar medžio frezos? Esate tinkamoje vietoje! Mūsų prekės - įvairūs elektriniai, akumuliatoriniai statybiniai ir staliaus įrankiai iš Phiolent gamintojo.

Rankinės elektrinės griovelių frezos

frezos medžiui

Frezos naudojamos apdirbti medžiui, metalui, durų ir kitų medienos gaminių gamybai. Frezos „Phiolent“ puikiai tarnauja norint visus darbus atlikti švariai, lengvai ir greitai. Metalo ir medžio apdirbimo frezos turi ergonomišką dizainą, kuris užtikrina, kad darbas su jomis bus visai paprastas ir maksimaliai komfortiškas. Aukščiausios kokybės medžiagos, iš kurių gaminami „Phiolent“ elektriniai įrankiai, ir tvirti korpusai garantuoja įrankių ilgaamžiškumą bei gerą šilumos išsklaidymą, kad įrankis dirbant neperkaistų. Efektyvi įrankio vėdinimo sistema apsaugo nuo dulkių kaupimosi, užtikrina intensyvų aušinimą. Darbų saugumą padidina ir jungiklis su užraktu nuo atsitiktinio įsijungimo.

Jei jūs norite sužinoti daugiau apie šių įrankių panaudojimo galimybes, visada galite paskaityti straipsnius apie medžio apdirbimui skirtų frezų funkcijas arba sužinoti kokia dar gali būti medžio frezai paskirtis. Mūsų straipsniuose taip pat galite rasti ir daugiau naudingos informacijos apie statybinius įrankius.

Rankinės frezos parduodamos su visu komplektu, kurį sudaro: rankinė elektrinė freza, rankenėlė, gaubtas, korpusas, diskas, raktas, dėžutė, naudojimosi instrukcija. Internetu pasirinkę iš mūsų katalogo, kuri freza yra Jums pati tinkamiausia, užsisakykite ją ir pristatysime pasirinktą prekę į bet kurią Lietuvos vietą per tris dienas nuo užsakymo. Prekės pardavimas ir kiti su užsakymu bei pristatymu susiję procesai pas mus garantuoja visišką Jūsų asmens duomenų konfidencialumą. Pirkinius pristatome ne tik miestuose: Vilnius, Klaipėda, Kaunas, Šiauliai ir Panevėžys, bet ir visuose kituose miestuose - visoje Lietuvoje.

Ne visi naujausi įrankiai ar galimybės įsigyti juos pigiau gali būti iš karto matomi kataloge, tad jeigu Jus domina freza, kurios nematote mūsų svetainėje, ar norėti pasidomėti, galbūt artimiausiu metu Jūsų pasirinktai frezai bus taikoma akcija, paklausimo formoje pasiteiraukite apie ją, ir mes pasiūlysime Jums tinkamiausią sprendimą optimaliausia kaina.


Rodoma 1 - 3 iš 3

Rankinė elektrinė griovelių freza TG1-30
-15%
 
(0)
Rankinė elektrinė griovelių freza TG2-30
-15%
 
(0)
Rankinė elektrinė griovelių freza TG3-40
-15%
 
(0)

Rodoma 1 - 3 iš 3