0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Įrankiai Phiolent

Įrankiai Phiolent

Domina akumuliatoriniai suktuvai, kampiniai šlifuokliai, siaurapjūkliai, elektriniai obliai ar medžio frezos? Esate tinkamoje vietoje! Mūsų prekės - įvairūs elektriniai, akumuliatoriniai statybiniai ir staliaus įrankiai iš Phiolent gamintojo.

Priedas kampiniam šlifuokliui N1 IDFR303352001-K1

Šios prekės šiuo metu neturime.
Kaina: 12,46 €
Prekės aprašymas

Specialus antgalis kampiniam šlifuokliui LNA 2-9-125E. Naudojamas šlifavimo ir pjaustymo darbams sunkiai prieinamose vietose. Tinkamas automobilių remonto darbams, šaltkalvystės ar santechnikos darbams.

Papildoma įrankio detalė N1 IDFR303352001-K1 yra specialiai kampiniam šlifuokliui skirtas papildomas priedas. Šis specialus antgalis yra sukurtas kampiniam šlifuokliui LNA 2-9-125E. Naudojamas šlifavimo ir pjaustymo darbams sunkiai prieinamose vietose, priedas kampiniam šlifuokliui N1 IDFR303352001-K1 yra daugelio meistrų mėgstamas automobilių remonto, šaltkalvystės ar santechnikos darbams. "Phiolent" specializacija  - tai ne tik profesionalių darbo įrankių gamyba, bet ir daugelyje darbų reikalingi papildomi priedai. Tiek mėgėjams, tiek profesionaliems meistrams visados gera kaina siūlome įsigyti visame pasaulyje įvertintus elektrinius darbo įrankius bei jų priedus internetu.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti