0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Įrankiai Phiolent

Įrankiai Phiolent

Domina akumuliatoriniai suktuvai, kampiniai šlifuokliai, siaurapjūkliai, elektriniai obliai ar medžio frezos? Esate tinkamoje vietoje! Mūsų prekės - įvairūs elektriniai, akumuliatoriniai statybiniai ir staliaus įrankiai iš Phiolent gamintojo.

Pasukama grąžto galvutė PG1

Sandėlyje: 2
Kaina: 10,65 €
Prekės aprašymas

Pasukama grąžto galvutė PG1 skirta pritvirtinti rankinius grežtuvus prie paviršiaus tam, kad būtų galima stabiliai grąžti nenaudojant abiejų rankų.

Šis įrankio priedas – tai pasukama grąžto galvutė PG1 skirta pritvirtinti rankinius gręžtuvus prie paviršiaus tam, kad būtų galima stabiliai gręžti dirbinius (medienos, metalo, betono ir t.t.), nenaudojant abiejų rankų. Šis ir kiti „Phiolent“ gaminami papildomi priedai – tai profesionalams skirtos papildomos šio gamintojo įrankių dalys, kurių dėka kiekvienas medienos ar metalo apdirbimo darbas tampa paprastesniu ir dar patogesniu. Gera kaina internetu užsakytas prekes mes pristatome visoje Lietuvoje vos per kelias dienas ir suteikiame savo klientams prekių grąžinimo garantiją. „Phiolent“ – tai stipriausio Rusijoje elektrinių įrankių gamintojo produktai, visame pasaulyje pelnę jau ne vieno meistro pripažinimą. Phiolent.lt įsigyti galite ne tik galingų ir modernių įrankių, bet ir jų priedų.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti