0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Įrankiai Phiolent

Įrankiai Phiolent

Domina akumuliatoriniai suktuvai, kampiniai šlifuokliai, siaurapjūkliai, elektriniai obliai ar medžio frezos? Esate tinkamoje vietoje! Mūsų prekės - įvairūs elektriniai, akumuliatoriniai statybiniai ir staliaus įrankiai iš Phiolent gamintojo.

Statybinio maišytuvo antgalis IDFR304159001I

Sandėlyje: 18
Kaina: 7,50 €
Prekės aprašymas

Statybinio maišytuvo antgalis IDFR304159001I -  papildomas priedas maišytuvams-gręžtuvams (betono, skiedinio, dažų ar klijų mikseriams).

Statybinio maišytuvo antgalis IDFR304159001I -  papildomas priedas maišytuvams-gręžtuvams. Jo pagalba įvairūs statybiniai mišiniai, betonas, skiediniai, klijai ar dažai išmaišomi dar greičiau ir patogiau. Net ir labai tirštus mišinius šio antgalio pagalba galima išmaišyti iki vientisos ir naudojimui paruoštos masės. Phiolent.lt galite gera kaina internetu įsigyti ne tik profesionalių elektrinių įrankių, skirtų kokybiškam medienos ir metalo apdirbimui, bet ir kiekviename darbe pasitarnaujančių šių įrankių priedų, kurie bet kokį obliavimo ar statybinių mišinių maišymo darbą padarys paprastesnį ir kokybiškesnį. „Phiolent“ – tai aukščiausios kokybės medienos ir metalo įrankių garantija kiekvienam meistrui ir profesionalui.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti