0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Įrankiai Phiolent

Įrankiai Phiolent

Domina akumuliatoriniai suktuvai, kampiniai šlifuokliai, siaurapjūkliai, elektriniai obliai ar medžio frezos? Esate tinkamoje vietoje! Mūsų prekės - įvairūs elektriniai, akumuliatoriniai statybiniai ir staliaus įrankiai iš Phiolent gamintojo.

Maišytuvai – gręžtuvai

betono mikseris

Rankinis maišytuvas (mikseris) reikalingas atlikti statybos ar remonto darbus tinko ruošimui ir gręžti plieną bei medieną. Tai du įrankiai viename produkte: mišinio gaminimo įrankis ir grąžtas skylėms gręžti. Optimalus maišymo ir gręžimo režimas nustatomas elektroniniu reguliatoriumi. Šiuolaikiškas dizainas, tvirtas įrankio korpusas užtikrina, kad darbas su juo bus lengvas, o įrankis tarnaus Jums ilgai. Sunkūs ir sudėtingi statybos ar remonto darbai su „Phiolent“ tampa paprasti!

Norite daugiau informacijos - skaitykite apie rankinio betono maišytuvo - gręžtuvo naudą ir universalumą statybose.

Maksimalus medsraigčio skersmuo gręžti plieną yra 16 mm, medieną - 40 mm. Betono mišinio užpildo stambumas - ne stambesnis kaip 10 mm. Statybinis mikseris dažniausiai naudojamas kaip dažų, betono, klijų ar skiedinio maišytuvas. Rankinis betono maišytuvas „Phiolent“ be maitinimo laido ir priedo sveria 4,7 kg. Elektrinė skiedinio maišyklė - gręžtuvas parduodamas su visu komplektu, kurį sudaro: maišytuvas-gręžtuvas, kaištis, surinkta rankenėlė, dėžutė ir naudojimosi instrukcija. Mūsų kataloge galite pasirinkti maišytuvą gręžtuvą, kurį užsisakius pristatysime į bet kurią Lietuvos vietą per tris dienas nuo užsakymo. Prekės pardavimas ir kiti su užsakymu bei pristatymu visoje Lietuvoje (Klaipėda, Vilnius, Kaunas, Šiauliai, Panevėžys) susiję procesai pas mus garantuoja visišką Jūsų asmens duomenų konfidencialumą.

Ne visi naujausi įrankiai ar galimybės įsigyti juos pigiau gali būti iš karto matomi kataloge, tad jeigu Jus domina maišytuvas - gręžtuvas, kurio nematote mūsų svetainėje, ar norėti pasidomėti, galbūt artimiausiu metu Jūsų pasirinktam maišytuvui gręžtuvui bus taikoma akcija, paklausimo formoje pasiteiraukite apie jį, ir mes pasiūlysime Jums tinkamiausią sprendimą optimaliausia kaina.


Rodoma 1 - 2 iš 2

Rodoma 1 - 2 iš 2