0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Įrankiai Phiolent

Įrankiai Phiolent

Domina akumuliatoriniai suktuvai, kampiniai šlifuokliai, siaurapjūkliai, elektriniai obliai ar medžio frezos? Esate tinkamoje vietoje! Mūsų prekės - įvairūs elektriniai, akumuliatoriniai statybiniai ir staliaus įrankiai iš Phiolent gamintojo.

Kampiniai šlifuokliai

kampinis slifuoklis akcija

Akumuliatorinis kampinis šlifuoklis „Phiolent“ - bene geriausias meistro pasirinkimas norint atlikti bet kokius šlifavimo darbus paprastai, greitai ir kokybiškai. Šlifavimo mašina turi tarnauti ilgai, tad „Phiolent“ tik iš kokybiškų žaliavų ir komponentų gaminami kampiniai šlifuokliai šiuo atžvilgiu yra sunkiai pralenkiami. Kampinį šlifuoklį pas mus įsigysite su visu komplektu, kurį sudaro visi reikiami kampinio šlifuoklio priedai ir dalys: kampinis šlifuoklis, surinkta rankenėlė, gaubtas, raktas, dėžutė su dėklu, naudojimosi instrukcija.

Mūsų siūlomi šlifavimo įrankiai turi mažiausiai dvejų metų garantiją, taip pat siūlome kampinių šlifuoklių garantinį ir pogarantinį aptarnavimą, užtikriname asmens duomenų apsaugą perkant internetu ir prekių grąžinimą pagal LR įstatymus. Prekių asortimente būna taikomos įvairios akcijos. Atsiskaityti už prekes pas mus galite tiek mokėdami pavedimu, tiek grynaisiais pinigais.

Daugiau apie kampinių šlifuoklių tipus, kampinio šlifuoklio angliukus, apsaugas galite paskaityti mūsų straipsnyje. Taip pat apžvelgiame ir kampinius šlifuoklius su reguliuojamu greičiu, su reguliuojamomis apsukomis. Dažnai būna ir kampiniai šlifuokliai su dulkių nusiurbimu. Jei domitės šiais įrankiais, ir ieškosite informacijos, pravartu žinoti frazę - angle grinder (angl.) (kampinis šlifuoklis angliškai).

Ne visi naujausi įrankiai ar galimybės įsigyti juos pigiau gali būti iš karto matomi kataloge, tad jeigu Jus domina diskinis pjūklas ar šlifuoklis, kurio nematote mūsų svetainėje, ar norėti pasidomėti, galbūt artimiausiu metu Jūsų pasirinktai prekei bus taikoma akcija, paklausimo formoje pasiteiraukite apie ją, ir mes pasiūlysime Jums tinkamiausią sprendimą optimaliausia kaina (su akcija). Mūsų kataloge galite pasirinkti šlifuoklį, kurį užsisakius pristatysime į bet kurią Lietuvos vietą, nesvarbu ar tai didieji miestai (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai ar Panevėžys), ar kitos vietovės Lietuvoje, per tris dienas nuo užsakymo.

„Phiolent“ kampinių šlifuoklių paskirtis - tarnauti statybose ir remonto darbuose. Universalus kampinis slifuoklis ir darbas bus paprasti, o jų rezultatai pranoks visus lūkesčius!


Rodoma 1 - 11 iš 11

Kampinis šlifuoklis AG9-16-180
-15%
 
(0)

Rodoma 1 - 11 iš 11