0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Įrankiai Phiolent

Įrankiai Phiolent

Domina akumuliatoriniai suktuvai, kampiniai šlifuokliai, siaurapjūkliai, elektriniai obliai ar medžio frezos? Esate tinkamoje vietoje! Mūsų prekės - įvairūs elektriniai, akumuliatoriniai statybiniai ir staliaus įrankiai iš Phiolent gamintojo.

Obliavimo įrankiai

Phiolent.lt galite įsigyti ir tokius įrankius, kaip obliavimo įrankiai, kurie taip pat puikiai pritaikomi įvairiems staliaus ir panašiems darbams.

Siūlome rinktis šiuos įrankius, jeigu dažnai susiduriate su tokio tipo užsakymais ar veikla kaip obliavimo darbai, vidaus remonto darbai, kurių metu reikia prigręžti įvairias plokštes, tvirtinti įvairias konstrukcijas, taip pat obliuoti medį, medienos gaminius, fanierinius gaminius, gipso kartono gaminius ir panašiai. Norėdami išsirinkti tinkamą obliavimo įrankį, pasidomėkite komplektacija bei galingumu. O pagal galingumą įrankį rinkitės mąstydamas, ar teks daug dirbti obliavimo darbus. Jei taip – jums reikalingas patvarus ir galingas elektrinis įrankis.

Mūsų prekių kataloge obliavimo įrankiai internetu prieinami konkurencinga kaina, klientui garantuojant ilgaamžiškumą ir aukščiausią kokybę. „Phiolent“ parduodami įrankiai jau daugiau nei šimtą metų džiugina meistrus iš viso pasaulio. Šio gamintojo obliavimo bei kiti statybų ir staliavimo prietaisai yra patvarūs, galingi bei užtikrinantys be priekaištų atliktą darbą. Rinkitės „Phiolent“ įrankius, jeigu vertinate funkcionalumą, tvirtą įrankio konstrukciją ir siekiate, jog darbas eitųsi sklandžiai bei maloniai.


Rodoma 1 - 1 iš 1

Rodoma 1 - 1 iš 1