0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Įrankiai Phiolent

Įrankiai Phiolent

Domina akumuliatoriniai suktuvai, kampiniai šlifuokliai, siaurapjūkliai, elektriniai obliai ar medžio frezos? Esate tinkamoje vietoje! Mūsų prekės - įvairūs elektriniai, akumuliatoriniai statybiniai ir staliaus įrankiai iš Phiolent gamintojo.

Metalo apdirbimo įrankiai

Metalo apdirbimui gali būti naudojami tokie įrankiai kaip kotinės frezos metalui, siaurapjūklis metalui, taip pat rankinės metalo frezos ir kiti įrankiai. Kiekvienas jų atlieka skirtingas funkcijas, kurių dėka pasieksite norimų rezultatų.

Metalo apdirbimas tai – pjaustymas, graviravimas, šlifavimas. Statybose dažniausiai pasitaikantys darbai, kuriems reikalingi tvirti ir galingi įrankiai metalui – tai gręžimas ir pjaustymas. Juk statybų ir tvirtų statinių pagrindas – tai patvarios metalo konstrukcijos, kurias neretai tenka apdoroti, pritaikyti išmatavimams. Čia pasitarnauja siaurapjūkliai metalui bei frezos metalo apdirbimui.

Siaurapjūklis metalo darbuose atlieka naudingą funkciją, norint pjaustyti aliuminio ar plieno lakštus, metalinius vamzdžius ir kitas metalo konstrukcijas. Priklausomai nuo pjūklelio dydžio ir tipo galima pjaustyti atitinkamas metalo rūšis ir formas. Žinoma, kuo galingesnis siaurapjūklis, tuo kokybiškiau, lanksčiau ir tiksliau bus atliekamas pjūvis.

Įvairios rankinės ar kotinės metalo apdirbimo frezos yra pritaikytos gręžti skylėms metale, taip pat jį graviruoti. Šiuolaikinės metalo frezos yra itin preciziškos ir stabilios. Nuo pavojingų drožlių meistrą apsaugo įtaisomi frezų skydeliai. Taip pat naujuose įtaisuose integruoti drožlių siurbliukai, kurių dėka darbas atliekama švariai.

Metalo apdirbimui tinka ir kitas universalus įrankis – kampinis šlifuoklis, kurio pagalba galima šlifuoti bei poliruoti metalinius paviršius. Kampiniai šlifuokliai taip pat pritaikyti nupjauti metalo strypų ar vamzdžių pertekliui.

Įvairūs įrankiai metalo apdirbimui patrauklia kaina prieinami Phiolent.lt prekių kataloge. Šio gamintojo statybų įranga jau daug metų garsėja kaip viena patikimiausių, ilgaamžiškiausių ir ergonomiškiausių. Kruopščiai parenkamos gamybinės medžiagos, pažangi prietaisų elektronikos sistema ir svorio bei funkcionalumo balansas lemia, kad „Phiolent“ yra meistrų itin mėgstamas gamintojas visame pasaulyje.


Rodoma 1 - 10 iš 10

Kampinis šlifuoklis AG1-23-230 B
-15%
 
(0)
Kampinis šlifuoklis AG2-9-125E
-15%
 
(0)

Rodoma 1 - 10 iš 10