0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Įrankiai Phiolent

Įrankiai Phiolent

Domina akumuliatoriniai suktuvai, kampiniai šlifuokliai, siaurapjūkliai, elektriniai obliai ar medžio frezos? Esate tinkamoje vietoje! Mūsų prekės - įvairūs elektriniai, akumuliatoriniai statybiniai ir staliaus įrankiai iš Phiolent gamintojo.

Medžio pjovimo įrankiai

Medienos pjovimo įrankiai reikalingi kiekvieno staliaus ar dailidės dirbtuvėje. Tokie įrankiai kaip siaurapjūklis, diskinis pjūklas ir kiti prietaisai šiandien gaminami ir pritaikomi pjauti ir apdoroti ne tik medieną, bet ir mūrą, akmenį, keramiką, metalą.

Štai siaurapjūklis fanerai ar medienai gali atlikti panašią funkciją kaip ir diskiniai pjūklai ir dar daugiau – siaurapjūklis medžiui yra sukurtas ir skirtas lanksčioms kreivėms ir formoms išpjauti.  Priklausomai nuo siaurapjūklio galingumo ir pjūklelių tipo, meistras gali linijas ir formas pjaustyti ne tik medienoje, bet ir metalo lakštuose, stikle, keramikoje.

Siaurapjūklis medienai gali būti elektrinis arba akumuliatorinis. Pastaraisiais galima laisvai darbuotis net ir ten, kur nėra elektros šaltinio, todėl darbo metu jausitės laisvai ir nesuvaržytai. Turbūt esate girdėję, jog akumuliatoriniai siaurapjūkliai yra sunkoki, tačiau šiandien gaminami modernūs įrankiai turi integruotus šiuolaikinės gamybos akumuliatorius – daug lengvesnius ir net gi ilgiau tarnaujančius.

Žinoma, vidutinio dydžio siaurapjūkliu vargiai perpjausite storą medienos luitą. Todėl galima rinktis iš rankinio įprasto siaurapjūklio ir didesnio juostinio siaurapjūklio, kuris naudojamas specializuotiems pjovimo darbams atlikti – gaminant baldus ar statybose.

Rinkdamiesi siaurapjūklį, įsitikinkite, jog galėsite keisti jo pjūklelius priklausomai nuo apdorojamų medžiagų– tuomet įrankis bus tikrai universalus ir pritaikomas įvairiausiems statybos bei remonto darbams.

Phiolent.lt prekių kataloge parduodami profesionalūs ir patvarūs įrankiai medžiui pjauti. Šio gamintojo prietaisai yra didelio galingumo ir tvirtumo, todėl šiais siaurapjūkliais tiksliai ir lygiai pjausite ne tik medieną, bet ir aliuminį, plieną. Pakeitus pjūklelį galima dirbti ir tokiomis medžiagomis kaip fanera, laminatas, plytelės. Kokybišką ir patikimai tarnausiantį įrankį galite išsirinkti mūsų kataloge arba atsiuntę elektroninę užklausą dėl prekės.


Rodoma 1 - 2 iš 2

Rodoma 1 - 2 iš 2