0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Įrankiai Phiolent

Įrankiai Phiolent

Domina akumuliatoriniai suktuvai, kampiniai šlifuokliai, siaurapjūkliai, elektriniai obliai ar medžio frezos? Esate tinkamoje vietoje! Mūsų prekės - įvairūs elektriniai, akumuliatoriniai statybiniai ir staliaus įrankiai iš Phiolent gamintojo.

Medžio gręžimo įrankiai

Phiolent.lt galite įsigyti ir tokius įrankius, kaip medžio gręžimo įrankiai, kurie taip pat puikiai pritaikomi įvairiems medžio apdirbimo darbams.

Siūlome rinktis šiuos įrankius, jeigu dažnai susiduriate su tokio tipo užsakymais ar veikla kaip staliaus darbai, vidaus remonto darbai, kurių metu reikia pragręžti įvairias plokštes, tvirtinti įvairias konstrukcijas, taip pat gręžti medį ir panašiai. Norėdami išsirinkti tinkamą medžio gręžimo įrankį, pasidomėkite komplektacija bei galingumu. O pagal galingumą įrankį rinkitės mąstydamas, ar teks daug dirbti staliaus darbus. Jei taip – jums reikalingas patvarus ir galingas mędžio gręžimo įrankis.

Mūsų prekių kataloge medžiui gręžti įrankiai internetu prieinami konkurencinga kaina, klientui garantuojant ilgaamžiškumą ir aukščiausią kokybę. „Phiolent“ parduodami įrankiai jau daugiau nei šimtą metų džiugina meistrus iš viso pasaulio. Šio gamintojo medienos gręžimo bei kiti statybų prietaisai yra patvarūs, galingi bei užtikrinantys be priekaištų atliktą darbą. Rinkitės „Phiolent“ įrankius, jeigu vertinate funkcionalumą, tvirtą įrankio konstrukciją ir siekiate, jog medienos gręžimo darbas eitųsi sklandžiai bei maloniai.


Rodoma 1 - 6 iš 6

Rodoma 1 - 6 iš 6