0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Įrankiai Phiolent

Įrankiai Phiolent

Domina akumuliatoriniai suktuvai, kampiniai šlifuokliai, siaurapjūkliai, elektriniai obliai ar medžio frezos? Esate tinkamoje vietoje! Mūsų prekės - įvairūs elektriniai, akumuliatoriniai statybiniai ir staliaus įrankiai iš Phiolent gamintojo.

Medienos šlifavimo įrankiai

Su medienos šlifavimo darbais susiduria kiekvienas stalius. O kad šie darbai būtų atlikti nepriekaištingai – būtini kokybiški medienos šlifavimo įrankiai. Kampinis šlifuoklis, ekscentrinis, diskinis šlifuokliai ir kiti įrankiai šlifuoja medieną skirtingais principais (aštuoniukės formos sukamieji judesiai arba trikampio formos judesiai ir kt.). Kiekvienam medienos šlifavimo įrankiui įvaldyti būtina meistro patirtis ir tiksli ranka.

Štai kampinio šlifuoklio naudojimas meistrui pasitarnauja ne tik dirbant su medžiu, bet ir su metalu. Įsigydami šį įrankį iš tiesų įsigyjate daugiau nei vieno įrankio funkciją, tad kampinis šlifuoklis yra bene universaliausias iš visų šlifavimo įrankių.

Kampinis šlifuoklis medžiui naudojamas statybos ir medžio apdailos darbuose. Galima rinktis iš buitinių ir profesionalių kampinių šlifuoklių, priklausomai nuo meistro veiklos tipo ir intensyvumo. Pagal tai skiriasi ir įrankių galingumas, svoris, sukimosi greitis.

Kuo kokybiškesnis ir profesionalesnis kampinis šlifuoklis, tuo geriau jo mechanizmas yra apsaugotas nuo dulkių poveikio, taip pat įrankis skleidžia mažiau triukšmo. Dulkių filtrai yra viena svarbiausių šlifuoklio dalių, kadangi šlifavimo darbų metu smulkių dulkių kyla itin daug – taip rizikuojama variklio būkle.

Šiuolaikiniai kampiniai šlifuokliai gaminami ir su variklio apsauga nuo perkaitimo – jei apsukos pasiekia itin didelį greitį ir variklis artėja prie perkaitimo, apsauginė funkcija automatiškai sulėtina visą įrankio darbą.

Phiolent.lt prekių kataloge galite rasti įsigyti profesionalių įrankių medienos šlifavimo darbams atlikti. „Phiolent“ gaminami kampiniai šlifuokliai yra galingi ir pajėgūs, o mediena jais nušlifuojama švelniai ir lygiai. Profesionaliems medžio darbams atlikti siūlome rinktis visame pasaulyje įvertintus „Phiolent“ įrankius, kurie tarnaus ilgai, o įvairius darbus leis atlikti be priekaištų.


Rodoma 1 - 11 iš 11

Kampinis šlifuoklis AG5-11-150
-15%
 
(0)
Kampinis šlifuoklis AG9-16-180
-15%
 
(0)

Rodoma 1 - 11 iš 11