0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Įrankiai Phiolent

Įrankiai Phiolent

Domina akumuliatoriniai suktuvai, kampiniai šlifuokliai, siaurapjūkliai, elektriniai obliai ar medžio frezos? Esate tinkamoje vietoje! Mūsų prekės - įvairūs elektriniai, akumuliatoriniai statybiniai ir staliaus įrankiai iš Phiolent gamintojo.

Medienos frezavimo įrankiai

Medinės detalės, grioveliai medienos ar faneros plokštėse (durys, mediniai rėmai, kitos baldų detalės, ornamentai jose) yra atliekami frezų pagalba.

Rankinės frezos medžiui – tai kiekvieno staliaus dirbtuvėse būtinas įrankis – juk kaip kitaip įrėši griovelius ar ornamentus medinio stalo paviršiuje, kėdės atloše ir pan.? Rankinės medžio frezos yra patogus ir funkcionalus įrenginys. Frezeriai medžiui yra pritaikyti įrėžti „U“,“V“ formos griovelius, taip pat stačiakampio ar „kregždės uodegos“ formos įrėžius.

Šių įrankių pagalba taip pat galima atlikti ir tokius darbus kaip obliavimas, skylių išgręžimas ar net dviejų skirtingų lentų ar detalių sujungimas – taigi tai universalus ir labai pravartus įrankis dirbtuvėse.

Dirbantiems su mediena taip pat anksčiau ar vėliau pasitarnauja medžio oblius. Obliai greitai ir patogiai išlygina banguotą ir nelygų medžio masyvo paviršių, jei tenka į plyšius įklijuoti papildomą medienos ruožą ir paviršiuje lieka klijų. Oblius – vertingiausias įrankis ir tuomet, kai norisi atnaujinti senus medinius paviršius (nuo lauko staliuko ar suoliuko) ir nupjauti pasenusį sluoksnį.

Medienos frezavimo įrankiai ir obliai – tai kiekvienam dailidei reikalingi prietaisai, kurių dėka įvairūs mediniai baldai, durys, rėmai, detalės ir kiti gaminiai įgyja įdomiausias ir išraiškingiausias formas bei ornamentus.

Phiolent.lt prekių kataloge galima įsigyti elektrinių rankinių oblių, kotinių frezų, vertikalių rankinių frezuoklių, rankinių elektrinių frezų grioveliams, kurių dėka galėsite sukurti dailių raštų ir griovelių ornamentus, užapvalinti kampus, gręžti skyles ir atlikti dar daugiau veiksmų, kadangi „Phiolent“ įrankiai yra universalūs ir dažnai atlieka ne vieną ir ne dvi skirtingas funkcijas.

Visus šiuos medienos apdirbimo įrankius rasite mūsų prekių kataloge internetu. „Phiolent“ įrankiai – tai profesionalūs ir patvarūs prietaisai, pripažinti visame pasaulyje.


Rodoma 1 - 1 iš 1

Rodoma 1 - 1 iš 1