0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Įrankiai Phiolent

Įrankiai Phiolent

Domina akumuliatoriniai suktuvai, kampiniai šlifuokliai, siaurapjūkliai, elektriniai obliai ar medžio frezos? Esate tinkamoje vietoje! Mūsų prekės - įvairūs elektriniai, akumuliatoriniai statybiniai ir staliaus įrankiai iš Phiolent gamintojo.

Medienos apdirbimo įrankiai

Phiolent.lt galite įsigyti ir tokius įrankius, kaip medienos apdirbimo įrankiai, kurie taip pat puikiai pritaikomi įvairiems staliaus darbams.

Siūlome rinktis šiuos įrankius, jeigu dažnai susiduriate su tokio tipo užsakymais ar veikla kaip medienos apdirbimo darbai, vidaus remonto darbai, kurių metu reikia prigręžti įvairias plokštes, tvirtinti įvairias konstrukcijas, taip pat tinkuoti, dažyti, apdirbti medį ir panašiai. Norėdami išsirinkti tinkamą medžio apdirbimo įrankį, pasidomėkite komplektacija bei galingumu. O pagal galingumą įrankį rinkitės mąstydamas, ar teks daug dirbti staliaus darbus. Jei taip – jums reikalingas patvarus ir galingas staliaus įrankis.

Mūsų prekių kataloge medienos apdirbimo įrankiai internetu prieinami konkurencinga kaina, klientui garantuojant ilgaamžiškumą ir aukščiausią kokybę. „Phiolent“ parduodami įrankiai medienai apdirbti jau daugiau nei šimtą metų džiugina meistrus iš viso pasaulio. Šio gamintojo įrankiai medžiui, bei kiti statybų prietaisai yra patvarūs, galingi bei užtikrinantys be priekaištų atliktą darbą. Rinkitės „Phiolent“ įrankius, jeigu vertinate funkcionalumą, tvirtą įrankio konstrukciją ir siekiate, jog darbas eitųsi sklandžiai bei maloniai.


Rodoma 1 - 8 iš 8

Rodoma 1 - 8 iš 8