0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Įrankiai Phiolent

Įrankiai Phiolent

Domina akumuliatoriniai suktuvai, kampiniai šlifuokliai, siaurapjūkliai, elektriniai obliai ar medžio frezos? Esate tinkamoje vietoje! Mūsų prekės - įvairūs elektriniai, akumuliatoriniai statybiniai ir staliaus įrankiai iš Phiolent gamintojo.

Laminato klojimo įrankiai

Phiolent.lt galite įsigyti ir tokius įrankius, kaip laminato klojimo įrankiai, kurie taip pat puikiai pritaikomi įvairiems staliaus ir montavimo darbams.

Siūlome rinktis šiuos įrankius, jeigu dažnai susiduriate su tokio tipo veikla kaip laminato klojimo darbai, vidaus remonto darbai, kurių metu reikia prigręžti įvairias plokštes, tvirtinti įvairias konstrukcijas, taip pat pjauti laminatą, lyginti kampų suvedimą ir panašiai. Norėdami išsirinkti tinkamą laminato klojimo įrankį, pasidomėkite komplektacija bei galingumu. O pagal galingumą įrankį rinkitės mąstydamas, ar teks daug dirbti staliaus darbus. Jei taip – jums reikalingas patvarus ir galingas įrankis laminatui kloti.

Mūsų prekių kataloge laminato klojimo įrankiai internetu prieinami konkurencinga kaina, klientui garantuojant ilgaamžiškumą ir aukščiausią kokybę. „Phiolent“ parduodami įrankiai jau daugiau nei šimtą metų džiugina meistrus iš viso pasaulio. Šio gamintojo laminatui kloti bei kiti montavimo, remonto prietaisai yra patvarūs, galingi bei užtikrinantys be priekaištų atliktą darbą. Rinkitės „Phiolent“ įrankius, jeigu vertinate funkcionalumą, tvirtą įrankio konstrukciją ir siekiate, jog darbas eitųsi sklandžiai bei maloniai.


Rodoma 1 - 2 iš 2

Rodoma 1 - 2 iš 2