0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Įrankiai Phiolent

Įrankiai Phiolent

Domina akumuliatoriniai suktuvai, kampiniai šlifuokliai, siaurapjūkliai, elektriniai obliai ar medžio frezos? Esate tinkamoje vietoje! Mūsų prekės - įvairūs elektriniai, akumuliatoriniai statybiniai ir staliaus įrankiai iš Phiolent gamintojo.

Grindų dėjimo įrankiai

Phiolent.lt galite įsigyti ir tokius įrankius, kaip grindų dėjimo įrankiai, kurie taip pat puikiai pritaikomi įvairiems staliaus darbams.

Siūlome rinktis šiuos įrankius, jeigu dažnai susiduriate su tokio tipo užsakymais ar veikla kaip grindų dėjimo darbai, vidaus remonto darbai, kurių metu reikia prigręžti įvairias plokštes, tvirtinti ir montuoti įvairias konstrukcijas, taip pat atpjauti grindų dangą ir panašiai. Norėdami išsirinkti tinkamą grindų dėjimo įrankį, pasidomėkite komplektacija bei galingumu. O pagal galingumą įrankį rinkitės mąstydamas, ar teks daug dirbti staliaus darbus. Jei taip – jums reikalingas patvarus ir galingas staliaus įrankis.

Mūsų prekių kataloge įrankiai dėti grindims internetu prieinami konkurencinga kaina, klientui garantuojant ilgaamžiškumą ir aukščiausią kokybę. „Phiolent“ parduodami įrankiai jau daugiau nei šimtą metų džiugina meistrus iš viso pasaulio. Šio gamintojo grindų dėjimo bei kiti remonto, montavimo prietaisai yra patvarūs, galingi bei užtikrinantys be priekaištų atliktą darbą. Rinkitės „Phiolent“ įrankius, jeigu vertinate funkcionalumą, tvirtą įrankio konstrukciją ir siekiate, jog grindų dėjimo darbas eitųsi sklandžiai bei maloniai.


Rodoma 1 - 7 iš 7

Rodoma 1 - 7 iš 7