0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Įrankiai Phiolent

Įrankiai Phiolent

Domina akumuliatoriniai suktuvai, kampiniai šlifuokliai, siaurapjūkliai, elektriniai obliai ar medžio frezos? Esate tinkamoje vietoje! Mūsų prekės - įvairūs elektriniai, akumuliatoriniai statybiniai ir staliaus įrankiai iš Phiolent gamintojo.

Gipso kartono montavimo įrankiai

Gipso kartonas yra itin populiari ir ekologiška statybinė medžiaga, kurią meistrai ir namų savininkai mėgsta dėl geros kainos, kokybės ir praktiškumo, todėl su gipso kartono plokščių montavimu susiduriama bet kuriuose statybos darbuose.

Žinoma, kokybiškai atlikti gipso kartono montavimo darbus reikia turėti ir tam būtinus įrankius. Juk plokštės perkamos standartinio dydžio lakštais, todėl jau atgabentus į darbo vietą juos meistrui tenka apipjaustyti, obliuoti, ir galiausiai tvirtinti prie pasirinkto paviršiaus.

Pagrindiniai gipso kartono montavimo darbai yra sienų arba lubų montavimas. Neretai pasirenkama gipso plokštėmis statyti pertvaras tarp sienų didesnėse patalpose – butuose ar namuose. Prieš atliekant bet kokius gipso kartono darbus reikia tinkamai pasiruošti – apskaičiuoti sąnaudas ir pasirūpinti specialiais įrankiais, tai:, gipso kartono oblius (gipso oblius),suktuvai gipskartoniui, taip pat gali praversti gulsčiukas, metras, ir t.t.

Nepamainomas įrankis montuojant gipso kartono plokštes - akumuliatorinis suktuvas arba suktuvas gipskartoniui. Tai universalus ir naudingas įrankis. Jis reikalingas norint gipso plokštę prisukti ir pritvirtinti prie karkaso. Kuo galingesnis suktuvas, tuo tvirčiau pritvirtinsite plokštę prie sienos ar karkaso.

Gipso kartono oblius skirtas nuobliuoti gipso plokštės kraštą po to, kai nupjaunama gipso plokštė arba nupjauti nepageidaujamiems gipso kartono kampams.

Įrankiai gipso kartono montavimui yra patrauklia kaina prieinami Phiolent.lt prekių kataloge internetu ir parduotuvėse. „Phiolent“ gaminami įrankiai patenkins kiekvieno meistro ar dailidės skonį ir poreikius – kadangi šie įrankiai ne tik gaminami iš patvarių bei ilgaamžių medžiagų, bet ir pasižymi ergonomišku dizainu bei yra funkcionalūs. „Phiolent“ įrankiai skirti tiems, kurie mėgsta darbą atlikti greitai, kokybiškai ir tiksliai.


Rodoma 1 - 8 iš 8

Rodoma 1 - 8 iš 8