0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Įrankiai Phiolent

Įrankiai Phiolent

Domina akumuliatoriniai suktuvai, kampiniai šlifuokliai, siaurapjūkliai, elektriniai obliai ar medžio frezos? Esate tinkamoje vietoje! Mūsų prekės - įvairūs elektriniai, akumuliatoriniai statybiniai ir staliaus įrankiai iš Phiolent gamintojo.

Elektros montavimo įrankiai

Phiolent.lt galite įsigyti ir tokius įrankius, kaip elektros montavimo įrankiai, kurie taip pat puikiai pritaikomi įvairiems staliaus, namų remonto darbams.

Siūlome rinktis šiuos įrankius, jeigu dažnai susiduriate su tokio tipo užsakymais ar veikla kaip elektros montavimo darbai, vidaus remonto darbai, kurių metu reikia pragręžti įvairias plokštes, tvirtinti įvairias konstrukcijas, taip pat tinkuoti, dažyti, tapetuoti, suveržti įvairias dėžutes ar laudus, montuoti elektros prietaisus ir įrengimus ir panašiai. Norėdami išsirinkti tinkamą elektros montavimo įrankį, pasidomėkite komplektacija bei galingumu. O pagal galingumą įrankį rinkitės mąstydamas, ar teks daug dirbti elektros montavimo darbus. Jei taip – jums reikalingas patvarus ir galingas staliaus įrankis.

Mūsų prekių kataloge įrankiai montuoti elektros prietaisus ir įvadus internetu prieinami konkurencinga kaina, klientui garantuojant ilgaamžiškumą ir aukščiausią kokybę. „Phiolent“ parduodami įrankiai jau daugiau nei šimtą metų džiugina meistrus iš viso pasaulio. Šio gamintojo elektros montavimo bei kiti statybų ir apdailos prietaisai yra patvarūs, galingi bei užtikrinantys be priekaištų atliktą darbą. Rinkitės „Phiolent“ įrankius, jeigu vertinate funkcionalumą, tvirtą įrankio konstrukciją ir siekiate, jog darbas eitųsi sklandžiai bei maloniai.


Rodoma 1 - 13 iš 13

Kampinis šlifuoklis AG2-9-125E
-15%
 
(0)
Rankinė elektrinė griovelių freza TG1-30
-15%
 
(0)
Rankinė elektrinė griovelių freza TG2-30
-15%
 
(0)

Rodoma 1 - 13 iš 13