0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Įrankiai Phiolent

Įrankiai Phiolent

Domina akumuliatoriniai suktuvai, kampiniai šlifuokliai, siaurapjūkliai, elektriniai obliai ar medžio frezos? Esate tinkamoje vietoje! Mūsų prekės - įvairūs elektriniai, akumuliatoriniai statybiniai ir staliaus įrankiai iš Phiolent gamintojo.

Dažymo įrankiai

Phiolent.lt galite įsigyti ir tokius įrankius, kaip dažų maišytuvas, kuris taip pat puikiai pritaikomas maišant įvairias statybines medžiagas: klijus, tinką ir t.t.

Mikseris dažams – tai elektrinis įrankis, kuriuo išmaišysite skystus statybinius mišinius ir ne tik. Šiandien bene kiekviena dažų maišyklė turi ir gręžtuvo funkciją, kadangi įrankis turi specialų antgalį, kuris leidžia maišyti reikalingus mišinius. Nuėmus šį antgalį įrankis gali atlikti darbus, kuriems reikalingas grąžtas. Meistras, naudodamas įrankį su šiomis dvejomis paskirtimis, gali optimaliai jas išnaudoti reguliuodamas režimus, kurių vienas pritaikytas gręžimui, o antras – maišymui.

Siūlome rinktis šį įrankį, jeigu dažnai susiduriate su tokio tipo užsakymais ar veikla kaip apdailos darbai, vidaus remonto darbai, kurių metu reikia prigręžti įvairias plokštes, tvirtinti įvairias konstrukcijas, taip pat tinkuoti, dažyti, tapetuoti ir panašiai.

Norėdami išsirinkti tinkamą maišytuvą, pasidomėkite jo komplektacija bei galingumu. Rekomenduojame rinktis maišytuvus su specialia rankenėle – kaiščiu. O pagal galingumą įrankį rinkitės mąstydamas, ar teks gręžti itin kietus metalo paviršius. Jei taip – jums reikalingas patvarus ir galingas maišytuvas – gręžtuvas.

Mūsų prekių kataloge dažymo įrankiai internetu prieinami konkurencinga kaina, klientui garantuojant ilgaamžiškumą ir aukščiausią kokybę. „Phiolent“ parduodami įrankiai jau daugiau nei šimtą metų džiugina meistrus iš viso pasaulio. Šio gamintojo maišytuvai bei kiti statybų prietaisai yra patvarūs, galingi bei užtikrinantys be priekaištų atliktą darbą.

Rinkitės „Phiolent“ dažų maišytuvą, jeigu vertinate funkcionalumą, tvirtą įrankio konstrukciją ir siekiate, jog darbas eitųsi sklandžiai bei maloniai.


Rodoma 1 - 3 iš 3

Rodoma 1 - 3 iš 3