0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Įrankiai Phiolent

Įrankiai Phiolent

Domina akumuliatoriniai suktuvai, kampiniai šlifuokliai, siaurapjūkliai, elektriniai obliai ar medžio frezos? Esate tinkamoje vietoje! Mūsų prekės - įvairūs elektriniai, akumuliatoriniai statybiniai ir staliaus įrankiai iš Phiolent gamintojo.

Betonavimo elektriniai įrankiai

Phiolent.lt prekiauja ir tokiais elektriniais prietaisais, kaip įrankiai betono maišymui. Rankinis betono maišytuvas-gręžtuvas yra dvi pagrindines funkcijas atliekantis įrankis, praversiantis atliekant apdailos ir įvairius statybos darbus. Galingu gręžtuvu galima laisvai gręžti skyles medienoje, pliene. O uždėjus specialų antgalį įrankis virsta funkcionaliu mikseriu skiediniui, dažams ir kitiems skystiems mišiniams.

Mikseris betonui, skiediniui pravers maišant pastovėjusius dažus, tinką, betoną, klijus ar kitus skiedinius. Maišytuvo konstrukcija yra pritaikyta iki vientisos ir tolygios masės išmaišyti bet kokio tipo statybinius mišinius ir skysčius. „Phiolent“ įrankiai betono maišymui nėra sunkūs ir nepaklusnūs – atvirkščiai – maišytuvas prisitaiko prie masės tipo bei klampumo ir leidžia lengvai išmaišyti ją iki norimos konsistencijos.

Elektriniai statybiniai betono maišytuvai yra pravartūs įrankiai statybose ir apdailos darbuose, nes padeda iki vientisos masės išmaišyti tinką ar plytelių klijus. Taip darbas atliekamas ne tik greičiau, bet ir kokybiškiau – pavyzdžiui, dėl netinkamai išmaišytų klijų ateityje gali pradėti byrėti ne iki galo prisiklijavusios plytelės.

„Phiolent“ maišytuvai yra profesionalūs ir galingi įrankiai, todėl pritaikyti maišyti didelius kiekius mišinio. Net ir stambesnio betono masė mikserio pagalba bus išmaišyta tolygiai, be jokių gumulėlių, kadangi mikserio antgalio konstrukcija yra itin tvirta. Rankinis betono maišytuvas-gręžtuvas sveria 4,7 kg, o į visą įrankio komplektą įeina kaištis, rankenėlė, dėžutė bei naudojimosi instrukcija.

Mūsų prekių kataloguose galite išsirinkti statybinį mikserį itin patrauklia kaina, o jo darbo kokybe nenusivilsite. Jeigu norite pasiteirauti apie konkrečią prekę ar kitas alternatyvas, kurių nerandate Phiolent.lt kataloguose, kreipkitės į mus elektroninės užklausos pagalba. Padėsime išsirinkti optimaliausią variantą profesionaliai ir patikimai statybų technikai įsigyti puikia kaina.


Rodoma 1 - 7 iš 7

Rodoma 1 - 7 iš 7