0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Įrankiai Phiolent

Įrankiai Phiolent

Domina akumuliatoriniai suktuvai, kampiniai šlifuokliai, siaurapjūkliai, elektriniai obliai ar medžio frezos? Esate tinkamoje vietoje! Mūsų prekės - įvairūs elektriniai, akumuliatoriniai statybiniai ir staliaus įrankiai iš Phiolent gamintojo.

Įrankiai pagal paskirtį

„Phiolent“ siūlomi elektriniai įrankiai internetu – tai visoje Rusijoje ir net gi pasaulyje pripažinto įrankių gamintojo produktai: elektriniai įrankiai medienai bei įrankiai statyboms.  Mūsų kataloge galima nesunkiai atrasti pačius reikalingiausius įrankius ne tik pagal įrankių kategoriją, bet ir įrankio paskirtį (kurių gali būti net kelios) , todėl garantuojame, jog kiekvienas meistras čia atras jam tinkamiausią universalų prietaisą.

Kadangi „Phiolent“ gamina profesionalius įrankius, dažnai atliekančius ne vieną funkciją, katalogo paieškoje galima atrasti tinkamą prietaisą pagal konkrečią jo paskirtį arba paskirtis. Tarkime, gręžtuvas atlieka ne vien gręžimo, bet ir statybinių mišinių mikserio funkciją. Tad nustebsite pamatę, kad mūsų prekiaujami elektriniai įrankiai yra pritaikyti pilnaverčiam, kokybiškam ir profesionaliam darbui atlikti.

Pagal tokius darbus, kaip betonavimas, baldų gamyba, dažymas, medienos apdirbimas (frezavimas, gręžimas, obliavimas ir t.t.), metalo apdirbimas, grindų klojimas ar gipso kartono montavimo darbai, galima atsirinkti reikalingiausius ir geriausiai šiems darbams pritaikytus elektrinius „Phiolent“ įrankius. Tereikia šioje katalogo skiltyje atrasti Jus dominančią darbų sritį, ir ją paspaudę atrasite visus konkretiems darbams reikalingus elektrinius įrankius.

Kiekvienam iš mūsų produktų suteikiami gamintojo nustatyti garantijos terminai. Taip pat pirkėjui suteikiama teisė grąžinti įsigytą prekę per 14 dienų nuo jos įsigijimo. Siekiame, kad mūsų klientai būtų patenkinti ne tik įrankiais, bet ir jų kaina, todėl nuolatos skelbiame dosnias nuolaidas, kai įrankius parduodame patrauklia kaina ir sąlygomis.

„Phiolent“ – tai aukščiausius standartus atitinkantys įrankiai profesionalams. Kiekvienas meistras yra vertas darbo, nešančio malonumą ir puikius rezultatus. Mūsų įrankiai yra sutverti būtent tam.