0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Įrankiai Phiolent

Įrankiai Phiolent

Domina akumuliatoriniai suktuvai, kampiniai šlifuokliai, siaurapjūkliai, elektriniai obliai ar medžio frezos? Esate tinkamoje vietoje! Mūsų prekės - įvairūs elektriniai, akumuliatoriniai statybiniai ir staliaus įrankiai iš Phiolent gamintojo.

Gręžtuvai

greztuvai

Gręžtuvai reikalingi kone visuose statybos ar remonto darbuose, kai reikia gręžti betoną, plieną, medieną. Rusijoje pirmaujančio elektrinių įrankių gamintojo „Phiolent“ elektriniai grąžtai - patikimas, ilgaamžis pasirinkimas norint darbus atlikti kokybiškai, lengvai ir greitai. Papildoma rankenėlė, įeinanti į komplektą, apsaugo įrankį bei jo naudotoją gręžimo metu bei užtikrina visišką pasirinktos gręžimo vietos tikslumą.

Negalite išsirinkti jums tinkamo gręžtuvo internetu? Skaitykite išsamų straipsnį apie paprasto ir smūginio gręžtuvų skirtumus.

Elektrinis grąžtas be griebtuvo, rakto ir maitinimo laido sveria tik iki 1,4 kg, tad jį valdyti ir laikyti yra lengva. „Phiolent“ gręžtuvai yra gaminami tik iš kokybiškų žaliavų ir komponentų, dėl to veikia itin sklandžiai ir ilgai. Pas mus elektriniai grąžtai „Phiolent“ parduodami pilnos komplektacijos, kurią sudaro: laidinis gręžtuvas (gali būti naudojamas kaip suktuvas), rankenėlė, strypas, raktas griebtuvui, dėžutė, naudojimosi instrukcija. Mūsų kataloge galite pasirinkti gręžtuvą, kurį užsisakius pristatysime į bet kurią Lietuvos vietą per tris dienas nuo užsakymo. Prekės pardavimas ir kiti su užsakymu bei pristatymu susiję procesai pas mus garantuoja visišką Jūsų asmens duomenų konfidencialumą.  Atsiskaityti už prekes pas mus galite tiek mokėdami pavedimu, tiek grynaisiais pinigais. Įsigytus gręžtuvus pristatoje ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje (Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ir kiti miestai)

Ne visi naujausi įrankiai ar galimybės įsigyti juos pigiau gali būti iš karto matomi kataloge, tad jeigu Jus domina elektriniai gręžtuvai, kaina konkuruojantys su kitais įrankiais, kurio nematote mūsų svetainėje, ar norėti pasidomėti, galbūt artimiausiu metu Jūsų pasirinktam maišytuvui gręžtuvui bus taikoma akcija, paklausimo formoje pasiteiraukite apie jį, ir mes pasiūlysime Jums tinkamiausią sprendimą optimaliausia elektrinio grąžto kaina.


Rodoma 1 - 7 iš 7

Rodoma 1 - 7 iš 7