0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Įrankiai Phiolent

Įrankiai Phiolent

Domina akumuliatoriniai suktuvai, kampiniai šlifuokliai, siaurapjūkliai, elektriniai obliai ar medžio frezos? Esate tinkamoje vietoje! Mūsų prekės - įvairūs elektriniai, akumuliatoriniai statybiniai ir staliaus įrankiai iš Phiolent gamintojo.

Frezeriai, frezuokliai

kotine freza

Kotinės frezos (frezeriai) yra naudojamos medžiui apdoroti. Iš aukštos kokybės žaliavų bei komponentų pagaminti „Phiolent“ frezuokliai užtikrina ilgalaikį įrankio naudojimą ir puikius darbų rezultatus. Efektyvi įrankio vėdinimo sistema užtikrina intensyvų aušinimą dirbant ilgesnį laiką, tad frezuoklis neperkaista, yra visiškai saugus ir tarnauja ilgai. Dažniausiai šie įrankiai skirstomi taip: rankiniai frezeriai - tai paprasti ranka valdomi frezavimo prietaisai, vertikalūs frezeriai - patys populiariausi, toks koks matomas nuotraukoje auksčiau. Bet būna ir kitokių padėčių, horizontalių frezuoklių. Visi elektriniai frezeriai gali būti naudojami kaip frezeriai medžiui, medienai frezuoti.

Nominalus „Phiolent“ frezos koto skersmuo yra 8 mm. Мaksimalus medžio pjūvio gylis – 50 mm. Kotinės frezos medienai svoris be maitinimo laido ir diskų yra 2,6 kg. Įsigyjant frezą pas mus, gausite ją su pilnu komplektu, kurį sudaro: rankinis elektroninis frezuoklis, fiksatoriai, kreipiančioji – 4 vnt., ašis – 2 vnt., ribotuvas, dėžutė, naudojimosi instrukcija. Mūsų siūlomi elektriniai „Phiolent“ įrankiai turi mažiausiai dvejų metų garantiją, taip pat siūlomefrezų garantinį ir pogarantinį aptarnavimą, užtikriname asmens duomenų apsaugą perkant internetu ir prekių grąžinimą pagal LR įstatymus.

Ne visi naujausi įrankiai ar galimybės įsigyti juos pigiau gali būti iš karto matomi kataloge, tad jeigu Jus domina frezuokliai, kurių nematote mūsų svetainėje, ar norėti pasidomėti, galbūt artimiausiu metu Jūsų pasirinktam frezuokliui (frezeriui) bus taikoma akcija, paklausimo formoje pasiteiraukite apie jį, ir mes pasiūlysime Jums tinkamiausią sprendimą optimaliausia kaina. Mūsų kataloge galite pasirinkti frezuoklį, kurį užsisakius pristatysime į bet kurią Lietuvos vietą per tris dienas nuo užsakymo. Taip reiškia, kad frezuoklius (frezerius) galite pirkti, būdami nesvarbu kurioje Lietuvos vietoje (ar tai Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys ar Šiauliai).

Leiskite „Phiolent“ frezoms tapti geriausiais Jūsų pagalbininkais visuose statybos ar remonto darbuose, ir jų rezultatai pranoks Jūsų lūkesčius!

Jei norite paskaityti daugiau - turime straipsnį apie įvairias frezų funkcijas ir paskirtis, kuo skiriasi pigus frezeris ar rankinis frezeris. Taip pat galite rasti ir daugiau mūsų straipsnių apie įvairius statybinius elektrinius įrankius.


Rodoma 1 - 2 iš 2

Rodoma 1 - 2 iš 2