0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Įrankiai Phiolent

Įrankiai Phiolent

Domina akumuliatoriniai suktuvai, kampiniai šlifuokliai, siaurapjūkliai, elektriniai obliai ar medžio frezos? Esate tinkamoje vietoje! Mūsų prekės - įvairūs elektriniai, akumuliatoriniai statybiniai ir staliaus įrankiai iš Phiolent gamintojo.

Elektriniai atsuktuvai

statybinis elektrinis atsuktuvas

Lengvam, paprastam ir itin tiksliam darbui gręžiant bet kokią medžiagą nėra geresnio pagalbininko, kaip elektrinis atsuktuvas. Jais patikimai ir estetiškai gražiai atsuksite, prisuksite varžtus, atliksite kitus statybų bei montavimo darbus. Elektriniai atsuktuvai „Phiolent“ - didžiulę patirtį turinčio Rusijoje pirmaujančio elektrinių įrankių gamintojo produktas, skirtas visiems meistrams - tiek mėgėjams, tiek profesionalams - geriausiems remonto ar statybos darbų rezultatams pasiekti.

Norite sužinoti kuo elektrinis atsuktuvas pranašesnis už akumuliatorinį suktuvą - gręžtuvą? Skaitykite straipsnį apie tai, kuo elektrinis atsuktuvas gali būti naudingas kiekvienuose namuose.

Akumuliatorinis atsuktuvas „Phiolent“ pas mus parduodamas su komplektu, kurį sudaro: rankinis elektrinis atsuktuvas, magnetas, atraminė įvorė, dėžutė, naudojimosi instrukcija. Atsuktuvo masė be maitinimo laido yra vos 1,2 kg., tad juo naudotis išties lengva ir paprasta. Dėl nedidelio įrankio svorio jį labai patogu naudoti ir atliekant darbus lubose bei aukštuminius darbus. Gamintojo ištobulintas atsuktuvo dizainas bei ergonomika užtikrina saugų bei patogų jo naudojimą. Įrankis turi efektyvią aušinimo sistemą, kuri apsaugo atsuktuvo dalis nuo perkaitimo ir užtikrina ilgą jo tarnavimo laiką. Maksimalus medsraigčio skersmuo yra 6 mm.

Užsisakykite elektrinį atsuktuvą „Phiolent“ internetu pasirinkę iš mūsų katalogo, ir pristatysime jį į bet kurią Lietuvos vietą (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai ar Panevėžys ar mažesni miestai) per tris dienas nuo užsakymo. Neradę norimo elektrinio atsuktuvo kataloge arba norėdami pasidomėti, ar šiai prekei artimiausiu metu bus taikoma akcija, paklausimo formoje pasiteiraukite apie ją, ir mes pasiūlysime Jums tinkamiausią sprendimą. Atsiskaityti už prekes pas mus galite tiek mokėdami pavedimu, tiek grynaisiais pinigais.


Rodoma 1 - 2 iš 2

Rodoma 1 - 2 iš 2