0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Įrankiai Phiolent

Įrankiai Phiolent

Domina akumuliatoriniai suktuvai, kampiniai šlifuokliai, siaurapjūkliai, elektriniai obliai ar medžio frezos? Esate tinkamoje vietoje! Mūsų prekės - įvairūs elektriniai, akumuliatoriniai statybiniai ir staliaus įrankiai iš Phiolent gamintojo.

Akumuliatoriniai suktuvai – gręžtuvai

akumuliatoriniai suktuvai akcija

Akumuliatoriniai suktuvai gręžtuvai „Phiolent“ - puikus pasirinkimas vertinantiems kokybę ir patikimumą! Akumuliatorinis gręžtuvas reikalingas atliekant daugybę remonto ir statybos darbų, o geras elektrinis suktuvas tokius darbus padaro nepalyginamai lengvesnius. Rusijoje pirmaujančio elektrinių prietaisų gamintojo akumuliatoriniai nauji suktuvai yra gaminami tik iš kokybiškų žaliavų, dėl to pasižymi ilgaamžiškumu bei nepriekaištingu veikimu.

Taip pat galite paskaityti daugiau apie akumuliatorinius suktuvus statybose, kuo svarbus suktuvo sukimo momentas arba jei ieškote atsakymo kodėl rinktis akumuliatorinį suktuvą - gręžtuvąvisada galite paskaityti mūsų straipsnius.

Akumuliatorinis suktuvas-gręžtuvas parduodamas su visu komplektu, kurį sudaro: akumuliatoriaus blokas, įkroviklis, įstatomas atsuktuvas, magnetinis ilgiklis, spiralinis grąžtas, lagaminas, naudojimosi instrukcija, suktuvo baterijos (Li-ion). Mūsų siūlomi profesionalūs nauji elektriniai suktuvai turi mažiausiai dvejų metų garantiją, taip pat siūlome garantinį ir pogarantinį aptarnavimą, užtikriname asmens duomenų apsaugą perkant internetu ir prekių grąžinimą pagal LR įstatymus. Atsiskaityti už prekes pas mus galite tiek mokėdami pavedimu, tiek grynaisiais pinigais.

Internetu pasirinkę iš mūsų katalogo, kuris akumuliatorinis suktuvas yra Jums pats tinkamiausias, užsisakykite jį, ir pristatysime pasirinktą prekę į bet kurią Lietuvos vietą per tris dienas nuo užsakymo. Ne visi naujausi įrankiai ar galimybės įsigyti juos pigiau gali būti iš karto matomi kataloge, tad jeigu Jus domina akumuliatorinis gręžtuvas-suktuvas, kurio nematote mūsų svetainėje, ar norėti pasidomėti, galbūt artimiausiu metu Jūsų pasirinktam gręžtuvui bus taikoma akcija, paklausimo formoje pasiteiraukite apie jį, ir mes pasiūlysime Jums tinkamiausią sprendimą optimaliausia kaina.

Leiskite iš geriausių medžiagų ir komponentų sukurtiems elektriniams „Phiolent“ gręžtuvams tapti Jūsų pagalbininkais visuose statybų ir remonto darbuose, ir Jūsų darbo rezultatai pranoks visus lūkesčius! Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai ir kiti Lietuvos miestai - kad ir kur gyvenate, prekes pristatome visoje Lietuvoje. Šie prietaisai taip pat gali būti naudojami kaip suktuvai gipskartoniui montuoti. Taip pat yra ir keli mini suktuvai. Jei jums nereikia galingo įrankio - mini suktuvai tinkamiausias pasirinkimas.

Dažnas klausia, kokie akumuliatoriniai suktuvai geriausi? Žinoma, kad profesionalūs suktuvai yra geri, netgi geriausi. Norite sužinoti daugiau? Skaitykite straipsnį apie akumuliatorinių įrankių naudą ir patogumą remontuojant ar statybose.


Rodoma 1 - 5 iš 5

Rodoma 1 - 5 iš 5